„All Stars” Драгоман победи „Айсберг” Сливница

7 Август 2019, 16:42
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1086 0

В мач от 9 кръг на минифутболна лига „Е 80” тимът на „All Stars” Драгоман победи с 5:3 „Айсберг” Сливница. Мачът започна с автогол на Петьо Петров в 9 минута, с който „Айсберг” поведе в резултата.Само няколко минути след това обаче Петров се реваншира и вкара гол за 1:1. „All Stars” поведоха с гол на Димитър Алексиев в 23 минута, а в 33-тата Георги Виденов изравни за 2:2. Последва ново излизане напред в резултата за драгомонския отбор с гол на Ангел Нацков, но отново Георги Виденов изравни. В 46-тата минута Ангел Нацков вкара за 4:3 след асистенция на Станислав Илиев. Крайното 5:3 оформи Петьо Петров отново след асистенция на Илиев.

Състав на „Айсберг” Сливница: Младен Иванов, Крисиан Спасов, Георги Виденов, Росен Славов, Любомир Виденов, Веселин Петков, Янко Димитров.

Състав на „All Stars” Драгоман: Георги Александров, Петьо Петров, Иван Добрев, Станислав Илиев, Мартин Геров, Ангел Нацков, Димитър Алексиев.