Балкан 1929 губи гостуването си в Своге с 3:1

15 Септември 2019, 18:08
(0) (0)
Прочетена: 979 5

В събота се изигра среща от седмия кръг на югозападната трета лига. Отбора на Балкан гостуване на негостоприемния стадион в Своге. В минали кръг Балкан записа и първата си победа за този сезон срещу отбора на Доброславци.

Мачът се разви по вкуса на домакините и те на полувремето водеха с резултат 1:0 и то след груба грешка в защитата на Балкан. През втората част успяха да си осигурят комфортен аванс до 3:0. При втория гол Владимир Каптиев майстроски се освободи от прекия си пазач и заби топката неспасяемо в мрежата на Балкан. Третия гол стана след фрапантна грешка на вратаря на зелените, като топката го прехвърли и отново Каптиев беше на правилното място и оформи своя хеттрик. В самият край на мача Балкан успяха да върнат едно попадение след добре изпълнен пряк свободен удар.

В следващият кръг на 21 септември (събота) от 17:00ч. Балкан 1929 е домакин на Пирин (Разлог).