Балкан 1929 губи като гост в Сандански

15 Април 2017, 19:57
(1) (1)
Прочетена: 3162 80

Неприятна загуба допусна днес футболният отбор на Балкан 1929 като гост на Вихрен Сандански, след като ботевградчани поведоха с 0-2, но късметът не бе на тяхна страна и загубиха с 4-2.

Първото попадение за „зелените“ отбеляза Цветелин Цаковски още в 9-та минута, а в 21-та минута Ивайло Златев увеличи преднината на отбора си с още един гол. Малко след това обаче реферът отсъди дузпа за домакините, които не сгрешиха от 11-метровия удар. Минути преди края на първото полувреме Вихрен се върна в играта и изравни при 2-2. Останалите два гола на домакините паднаха през второто полувреме.

След днешния 26 кръг на Югозападната Трета лига, Балкан 1929 заема 16-то място във временното класиране, а съперниците от Сандански са две позиции напред - на 14-то място.

В следващия кръг на 22 април (събота) Балкан ще бъде домакин на Сливнишки герой. Срещата ще започне в 17.00ч. на стадион „Христо Ботев“.

Ключови думи: ФК Балкан 1929