"Балкан 1929" и новака "Надежда" (Доброславци) си разделиха точката

21 Октомври 2018, 18:35
(0) (0)
Прочетена: 1393 3

В мач от 11 кръг на Югозападна Трета лига футболистите на "Балкан 1929" записаха трето поредно равенство, дошло при визитата на дебютанта в групата - "Надежда" (Доброславци). С оглед класирането в първенството двата отбора може би закономерно не предложиха най-качествения футболен двубой и завършиха наравно 1:1.

През първото полувреме на терена не се случи почти нищо интересно. Двата отбора изнесоха сравнително равностойна игра, при която си размениха по няколко удара, но без промяна на резултата. Балканци успяха да поведат в резултата през втората част, след като в 58-ата минута Ивайло Цветанов вкара след асистенция на Здравко Атанасов. Малко след това неприятна новина споходи лагера на "зелените", след като капитанът им бе контузен и това наложи принудителна смяна. Тимът на "Балкан 1929" запази преднината си почти до самия край на срещата, когато в 85-ата минута след неразбории в наказателното си поле, гостите допуснаха изравняване. По този начин балканци завършиха безславно срещата, като записаха третото си поредно равенство.

След изиграването на днешната среща, ботевградчани се намират на 11-о място с актив от 13 точки (3 победи 4 равенства и 4 загуби).

Следващият междинен 12 кръг, футболистите на "Балкан 1929" са домакини срещу тима на "Миньор" (Перник). Двубоят ще се играе на 24 октомври (сряда) от 16:00ч. на стадион "Христо Ботев" в Ботевград.