Балкан 1929 изгуби две точки при домакинството на Рилски Спортист Самоков

25 Август 2018, 22:50
(0) (0)
Прочетена: 1946 5

Днес в Ботевград се изигра срещата от четвъртия кръг на Югозападната трета лига между отборите на Балкан 1929 и Рилски Спортист Самоков. Отборът на Балкан се нуждаеше от победата с оглед на двете последователни загуби.

В началото на мача, отборът на Балкан отстъпи инициативата на гостите от Самоков и през първото полувреме те контролираха играта. На няколко пъти гредата спаси врата на домакините. Полувремето завърши при резултат 0:0

За сметка на първото полувреме, през втората част, Балкан се събуди и показа повече футбол. Липсата на шанс пред гола лиши Балканци от спечелването на трите точки, така двата отбора си разделиха по една точка. Краен резултат 0:0.

В следващия кръг Балкан гостува в Банско.

Ключови думи: ФК Балкан 1929