Балкан 1929 изпусна победата срещу Пирин Разлог в Ботевград

22 Септември 2019, 09:08
(0) (0)
Прочетена: 1127 2

В среща от осмия кръг на Югозападната трета лига Балкан не успя да запише домакинска победа срещу отбора на Пирин 1941 Разлог и завърши 1:1.

В края първата част Балкан имаше реален шанс да открие резултата след като Здравко Атанасов направи хубав пробив, но завършващия удар мина до страничния стълб. Кристиян Кръстев също имаше своя шанс пред гола, но мерника му изневери.

В средата на втората част, Балкан все пак успяха да поведат в резултата след гол на Кристиян Ковачев, след разбъркване в полето на гостите. Радостта за ботевградчани беше твърде кратка и допуснаха изравняване. До края на мача силите на Балкан не стигнаха да се поздравят с трите точки. Краен резултат 1:1.

На 26 септември (четвъртък) Балкан е домакин на Локомотив Пловдив в среща от 1/16 финалите за Купата на България. Срещата е с начален час 16:00ч. Мачът ще бъде предавана и пряко по Diema Sport.

В мач от деветия кръг на 28 септември, зелените ще гостуват на Перун Кресна.