Балкан 1929 с нова победа като гост

16 Септември 2018, 08:35
(2) (0)
Прочетена: 1452 5

Футболистите на Балкан 1929 записаха нови три точки. Този път надвиха Ботев Ихтиман с резултата 2:1. Срещата се изигра на градския стадион в Ихтиман.

През първото полувреме двата отбора играха по-скоро предпазливо и нямаше много интересни моменти. Развръзката в мача беше през втората част. Първо Балкан успяха да поведат в резултата с гол на Ивайло Цветанов. Преднината на зелените не се задържа много и те допуснаха грешка и Ботев изравни резултата. Момчетата на Иван Редовски не се отказаха и в края на срещата отново водеха в резултата с гол на Петър Димитров. Така завърши и срещата 2:1 за отбора на Балкан.

В следващия кръг, който е на 22 септември, събота ФК "Балкан 1929" ще бъде домакин на ФК "Беласица" Петрич.

Ключови думи: ФК Балкан 1929