Балкан 1929 с нова загуба като домакин

1 Април 2017, 20:01
(0) (0)
Прочетена: 2426 19

Днес се изигра срещата от 23 кръг на Югозападната Трета лига, в която Балкан 1929 бе домакин на Хебър Пазарджик. Отборът, воден от Иван Редовски, се нуждаеше от задължителна победа не само заради необходимите точки, но и за самочувствие.

Срещата отново не започна добре, като Балкан получи гол още в самото начало на срещата. До края на полувремето домакините се опитаха да обърнат резултата, но липсваше идея в атака. В средата на полувремето Балкан загуби важен играч - контузи се Ивелин Данчев. На негово място влезе Иван Мишев, който даде допълнителна острота в атаката, но головите положения отново липсваха.

През втората част балканци отново владееха топката, но до голови положения не се стигна. Докато отборът на Хебър имаше няколко 100% положения за гол, но отлични намеси на вратаря запазиха резултата. В крайна сметка Хебър взе трите точки с минимален резултат - 0:1.

В междинния кръг в сряда Балкан гостуват на един от лидерите в първенството - Септември Симитли, а в събота сме домакини на Рилски спортист.

Ключови думи: ФК Балкан 1929