Балкан 1929 с първа победа като домакин от началото на първенството

9 Септември 2018, 09:05
(0) (0)
Прочетена: 1389 0

Футболистите на Балкан 1929 записаха сладка победа срещу лидера в Югозападната трета лига - Пирин Разлог. Победата дойде с резултат 2:1.

Момчетата на Иван Редовски успяха още с гол от съблекалнята да изненадата своя противник. Негов автор беше Ивайло Бояджиев. През първата част Балкан успяха да запазят преднината си и всичко остана да се реши през втората част.

Малко след началото на втората част Пирин успя да изравни резултата. Този гол даде импулс в играта на Пирин и те повярваха, че могат да вземат трите точки в срещата. Балкан от своя страна не се предаде и търсеше гола до края. Пиленцето кацна на рамото на ботевградчани и минути преди края на срещата стигнаха до победния гол. Тази победа беше много важна за зелените с оглед представянето им до момента в първенството.

В следващия седми кръг на 15-ти септември Балкан гостува на Ботев Ихтиман.

Ключови думи: ФК Балкан 1929