"Балкан 1929" със загуба в третата си контрола

25 Януари 2020, 16:27
(0) (0)
Прочетена: 1401 2

Футболният отбор на "Балкан 1929" загуби днешната приятелска среща срещу тима на ФК "Дреновец", играна на помощното игрище в Ботевград с 1:2. Гостите, които се подвизават в Северозападна Трета лига, поведоха през първото полувреме с два гола. След почивката балканци върнаха едно попадение чрез Ясен Георгиев, но до нещо различно така и не се стигна. Ботевградчани излязоха и с променен състав, след като президентът и треньор Иван Редовски даде шанс за изява на футболисти, които по-рядко влизат в игра, както и на част от юношите.

През следващата седмица ръководството на "Балкан 1929" планува още две приятелски срещи, този път срещу добре познати съперници от Югозападна Трета лига. Това вероятно ще бъдат отборите на "Ботев" (Ихтиман) и "Рилски спортист" (Самоков).

Ключови думи: ФК Балкан 1929