Балкан 1929 стартира полусезона със загуба

25 Февруари 2017, 16:37
(0) (0)
Прочетена: 1955 8

На старта на пролетния дял на Югозападната Трета лига футболният отбор на Балкан 1929 загуби първата си среща. Домакините от Беласица Петрич победиха ботевградчани с минималния резултат от 1:0, а единственият гол в мача падна в 77-та минута.

През първата част мачът беше изцяло равностоен, като основно играта беше в центъра и липсваха реалните голови положения. Единственoто голово положение беше пред домакините, но вратаря на Балкан беше блестящ.

В началото на второто полувреме Иван Мишев открадна топката, но не успя да реализира гол.

В следващия кръг Балкан 1929 ще бъде домакин на Чавдар Етрополе. Срещата е на 4 март (събота) от 15:00ч. на стадион „Христо Ботев“.