Балкан 1929 загуби и в Петрич от местния Беласица

25 Август 2019, 00:00
(0) (2)
Прочетена: 1344 4

Днес се изигра срещата от 4-тия кръг на Югозападната лига между отборите на Балкан 1929 и Беласица Петрич. Момчетата на Николай Христозов записаха нова загуба с резултат 3:2.

Балкан започна по-добре мача и първи успяха да поведат в резултата с гол на Владимир Георгиев. Радостта им беше твърде кратка, защото още в следващата атака равенството беше възстановено. До края на полувремето Беласица направи пълен обрат с нов гол. Така завърши първата част.

В началото на втората част Балкан отново беше по-дейния на терена и успя да възстанови равенството, с гол на Кристиян Ковачев. Малко преди края Беласица нанесе своя удар с трети гол и успя да вземе трите точки. Краен резултат 3:2.