"Балкан лейдис" с победа над "Шаркс"

14 Февруари 2013, 14:13
(0) (0)
Прочетена: 2896 1

На 13-ти от 20 часа се проведе баскетболна среща от първенството АБА (жени). Отборът на „Балкан лейдис” се изправи срещу „Шаркс”. Мачът се изигра в зала “Шампион” - гр. София. Битката беше равностойна и в края на първото полувреме „зелените” имаха преднина от една точка 22-21. Отборът на „Балкан лейдис”, водени от Василка Великова се представи достойно и победи с 48-42. В отделните части (12:6, 10:15, 12:13, 14:8). Отборът на Балкан успя да победи със силна първа и четвърта част. С тази победа момичетата на Балкан успяха да си върнат за загубата в първия полусезон.

Най-резултатна за Зелените беше Дарина Субева с 26 точки и 7 борби, след нея Стефани Първанова и Симона Димитрова отбелязаха по 5 точки.