Балкан победи Конелиано с 5:1, Радослав Цветанов отбеляза 4

22 Април 2012, 17:51
(0) (0)
Прочетена: 1907 0

Юношите старша възраст на „Балкан” постигнаха убедителна победа над съперниците си от ФК „Конелиано” с 5:1. Срещата се игра днес и бе от 18-ти кръг на столичното първенство по футбол – 2гр. Пред петдесетина зрители възпитаниците на Здравко Атанасов показаха много добра игра и през двете полувремена. Мачът започна добре за „зелените”. Още в шестата минута Радослав Цветанов откри резултата след отлична комбинация пред противниковата врата. До края на първото полувреме той наниза още два гола. Така на почивката „Балкан” водеше с 3:0. След отличния резултат юношите на „Балкан” заиграха уверено и освободена през второто полувреме, като се раздаваха по целия терен. Радослав Цветанов зарадва отново феновете с нов гол през втората част на мача. „Конелиано” си тръгнаха все пак от Ботевград с един почетен гол. Цветомир Димов с гола си пък оформи крайното 5:1.
За „Балкан” започнаха: Илчев, Пенков, Панчев, Алтъпармаков, Димов, Стефанов, Спиров, Павлов, Цветанов(к), Григоров и Атанасов.