13 Юли 2019, 18:22
(1) (0)
Прочетена: 1025 0

Днес футболния отбор на Балкан изигра втората си контрола среща срещу отбора на Сливнишки герой. Срещата се състоя на стадион Христо Ботев в Ботевград.

Двата отбора изиграха много хубава за наблюдаване среща, като създаваха много възможности за гол. През първата част гостите при една хубава атака страничния стълб помогна на Балкан. През втората част, както и в първата контрола започна нова единайсеторка за Балкан. Малко след началото му Балкан вече водеше в резултата с гол на Ивайло Бояджиев. Така завърши и мача 1:0 за Балкан.

Предстоят още две контроли следващата седмица, като те ще бъдат срещу отбори от Израел, който са на подготовка във футболния комплекс на Правец. Първата е в сряда от 18:00ч, а втората в неделя от 10:00ч.