Балкан се наложи с 5-0 над Локомотив Дряново в предсезонна контрола

1 Август 2018, 13:19
(0) (0)
Прочетена: 1483 2

Вчера /31 юли/ футболният Балкан постигна успех в една от последните си предсезонни контроли, след като на 27 юли загуби от юношеската формация на израелския клуб Апоел Рамат Ган с 3-2. Футболистите на Иван Редовски победиха Локомотив Дряново с категоричните 5-0. Тази година Локомотив Дряново дебютира в Северозападната трета лига.

Кристиян Кръстев, откри резултата в 12-та минута. В 25-та точен за 2-0 бе опитният Стоян Георгиев, а десет минути по-късно друг футболист, който има зад гърба си много голове- Петър Димитров, вкара в първия си мач с Балкан. Петър Димитров доказа умението си да бележи и през второто полувреме, когато в 60-та минута завърши чудесна атака на Балкан и бе точен с удар от въздуха след извеждащ пас на Ивайло Бояджиев. Десет минути преди края Божидар Божилов отбеляза за 5-0.

В петък Балкан ще направи още една проверка с тима на Локомотив БДЖ.