Балкан загуби от Костинброд с 0:2

7 Май 2012, 16:11
(0) (0)
Прочетена: 3095 2

Футболният отбор на „Балкан”- юношите старша възраст,  загуби с 0:2 като домакини на връстниците си от ФК „Костинброд”. Срещата се игра днес, 7-ми май, и бе от 19-ти кръг на столичното първенство по футбол – 2гр. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като играта на двата отбора бе равностойна. Двата гола за гостите паднаха малко след почивката. След груби грешки на „зелените”, момчетата от Костинброд отбелязаха в 50-та и 55-та минута и с право си тръгнаха с 3 точки.
За “Балкан” започнаха: 12 - Илиев, 15 – Пенков, 5 – Алтъпармаков, 3 – Павлов, 2 – Стефанов, 17 – Димов, 8 – Иванов, 14 – Захариев, 10 – Атанасов, 7 – Цветанов(к) и номер 9 – Данчев.