5 Юли 2020, 11:49
(4) (4)
Ботевград - Новини
Прочетена: 6642

Тази събота се проведе традиционния офроуд и мотокрос в местността "Ключовица" на с. Трудовец. Надпреварата се проведе за 8-ма поредна година. В нея взеха участие 31 състезатели. За класиралите се на първите три места, бяха осигурени купи и парични награди.

Любомир Иванов - вторият най- добър състезател по мотокрос в България, взе участие в местното състезание и завоюва победа, като се класира на първо място. На второ място се класира Христо Михов, трети остана Николай Ганчев.

Радостин Димитров отново показа майсторско каране и финишира на първо място с резултат 4:04. С време 4:17 завърши неговият баща Павлин Димитров. Почетното трето място зае Веселин Тодоров, който успя да премине трасето за 4:23.

Николай Деков завърши първи в състезанието с УТВ, а като най-екстремен шофьор се изяви Тодор Тодоров, на който организаторите предоставиха възможността да скочи с бънджи от балон