Бдин прегази Чавдар (Етрополе) и остана на върха

16 Октомври 2011, 08:30
(0) (0)
Прочетена: 2076 0

Пред 1200 зрители на видинския стадион "Георги Бенковски" Бдин наби с 4:0 гостуващия му Чавдар (Етрополе) в среща от 9-ия кръг на Западната "Б" група. Въпреки финансовата криза, футболистите на домакините нито за миг не оставиха съмнение в превъзходството си. Още в 6-ата минута Цветомир Тодоров изправи публиката на крака, след като изпрати топката в мрежата на гостите. Видинчани продължиха да налитат от всички страни. В 27-ата минута Боби Борисов покачи на 2:0, а до края на първата част резултатът можеше да стане и още по-категоричен.

След почивката бдинци отново натиснаха. В средата на полувремето Николай Цветков вкара за трети път. Оставаше четвърт час до края на мача, когато Борисов се разписа за втори път, фиксирайки окончателното 4:0. Чавдарци така и не намериха верния тон и през всичките 90 минути не сътвориха нито една голова атака пред вратата на Станислав Антонов. Победата затвърди Бдин на лидерската позиция в групата.

Източник: sportal.bg