Чавдар допусна загуба във втория мач от първенството в Югозападната Трета лига

21 Август 2018, 13:42
(0) (0)
Прочетена: 1227 3

Мъжкият отбор на Чавдар Етрополе допусна загуба с 1:3 от тима на Миньор Перник в мач от втория кръг на първенството в Югозападната Трета лига, който се игра в събота /18 август/. Домакините взеха преднина още през първото полувреме с попадения на Чаворски и Кадифчин. През втората част резултата за Миньор стана класически, а почетния гол за тима на Чавдар Етрополе отбеляза Николай Иванов /капитан на отбора/, който замести на този пост досегашния дългогодишен капитан Николай Николов, който прекрати активната си спортна кариера. С реализираните 4 гола в първите два кръга на първенството, Николай Иванов оглавява листата на голмайсторите в групата.
В сряда  /22 август/ е следващия мач на Чавдар Етрополе срещу тима на Германея Сапарева баня, начален час 18.00ч.