Чавдар Етрополе - ФК "Свобода" Пещера3:1

11 Септември 2016, 18:43
(0) (0)
Прочетена: 2948 14

Стабилна победа с 3:1 постигна мъжкият отбор на Чавдар /Етрополе/ над ФК " Свобода / Пещера/. Срещата се игра от 17. 00ч. на ст. " Чавдар " в присъствието на голям брой почитатели на футбола, които за пореден път бяха дошли да подкрепят своя отбор. Началото бе доста бавно без видима динамика в играта, но с лек превес на домакините, които успяха да поведат в резултата в 10-тата мин. с хубав диагонален удар на Симеон Вешев и грешка в защитата на гостите. Три минути по-късно, етрополци имаха още една възможност за гол, но Симеон Вешев стреля неточно, а Николай Ботев не успя да засече топката. Чавдар удвои своята преднина в 20-тата мин., когато Виктор Пенчев реализира точно своята атака. В 23-тата мин. силен удар на домакините нацели десния страничен стълб на противниковата врата. След почивката нашите футболисти подновиха атаките си и в 50-тата мин. преднината им вече бе 3:0. През останалата част на мача играта се водеше предимно в полето на ФК " Свобода" /Пещера/, които в желанието си да отбележат гол допускаха доста грешки. Футболистите на Чавдар показаха качествена игра, скорост при атаките, хубави диагонални удари и синхрон в подаванията, което им позволява да показват все по-добра форма. В добавените две минути се стигна и до гол от страна на гостите, а негов автор стана Стефан Стойчев.