"Чавдар" и "Пирин" ГД не се надиграха в много здрав мач, завършил 2:2

2 Април 2012, 08:58
(0) (0)
Прочетена: 3854 0

Много бърз и динамичен мач изиграха отборите на "Чавдар" и "Пирин" ГД на тежкия терен в Етрополе пред погледа на 300 зрители и почти непрекъснат снеговалеж. Всичко започна много добре за домакините, които откриха още от съблекалнята, когато в 4-та минута капитанът Ивайло Чочев  се отскубна и стреля, но вратарят Абдиков изби. В добавката етрополецът Николай Ботев бе безпогрешен и даде аванс на своя отбор. Само 8 минути по-късно Григор Георгиев по идентичен начин изравни резултата. Второто полувреме започна с гол за „орлетата” и негов автор отново бе Григор Георгиев в 47-та минута. В 62-та минута защитникът Иван Иванов изпълни чудесно пряк свободен удар от 30-ина метра, вратарят на "Пирин" изби,но топката попадна  в централния нападател Йордан Етов, който с глава изравни резултата. До края на мача играта се изнерви и съдията Радан Мирянов изгони в 71-та минута вратаря на гостите Абди Абдиков и голмайстора на Етрополе Николай Ботев. В добавеното време Стилян Николов можеше да донесе победата за домакините, но това така и не се случи и мачът завърши наравно -  2:2.