22 Октомври 2018, 21:18
(1) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 1223 1

Мъжкият отбор на Чавдар Етрополе успя да стигне до равенството в мач от 11-я кръг на първенството в Югозападната Трета лига срещу тима на Велбъжд Кюстендил, който се игра на 20 октомври /събота/ от 16.00ч. на ст." Осогово" в подножието на едноименната планина в близост до гр. Кюстендил. Отборът на домакините заема незавидното 18-то място във временното класиране, но през първата част успя да поведе с 2:0 и да създаде сериозна опасност за загуба в сметката на етроплската формация, но за тяхно щастие не се стигна до там, като в голмайстор за Чавдар се превърна юношата на клуба Денислав Ганчев с две точни попадения. Това даде нужното успокоение на гостите и подобри шансовете им за спечелване поне на точка.

През второто полувреме момчетата на Красимир Стоев взеха преднина в двубоя с гол на Иван Мишев, но в 85-ата мин. отново се стигна до равенство 3:3 и това бе всичко в срещата от към страна на точни попадения.
Следващият кръг в групата е в сряда /24 октомври/, когато предстои доста трудна среща за Чавдар Етрополе с тима на Оборище Панагюрище, който се намира на трето място във временното класиране, а равенството на Чавдар им отрежда 10-то към момента.Двубоят е от 16.00ч. на централното игрище на сп.комплекс "Чавдар" в Етрополе.