Чавдар извъртя реми с втория отбор на Черноморец Бургас

5 Февруари 2012, 14:51
(0) (0)
Прочетена: 3046 0

Първо равенство по време на зимната подготовка извъртя етрополският отбор, след като в събота /04.02.2012г./ направи 2:2 с втория отбор на елитния ”Черноморец” Бургас. Мачът се игра на стадиона в Поморие, като етрополци откриха в 25-та минута с попадение на централния нападател Благой Пасков от границата на наказателното поле. В края на първото полувреме символичните домакини изравниха. През втората част паднаха още два гола по един и в двете врати. Първо в 71-та мин. Николай Ботев с точно премерен удар удвои за Чавдар, а десетина минути след това футболист на ”акулите” оформи крайния резултат. Веднага след мача етрополските  футболисти отпътуваха за Етрополе  където пристигнаха малко след полунощ. От началото на зимната подготовка етрополци имат три загуби/ срещу Литекс 0:1, Свиленград 0:2 и  Раковски с 2:4/ една победа и едно равенство. Следващата тренировка на отбора е във вторник, а в сряда е контролата с „Локомотив” Мездра.

Не. Само се пазарят за порциите във властта. (118)