Чавдар обърна Сливнишки герой в уникален мач

11 Април 2012, 21:04
(0) (0)
Прочетена: 2335 0

Чавдар Етрополе изигра най-невероятния си мач от дълго време насам и направи повратен обрат в областното дерби срещу застрашения отбор на Сливнишки герой Сливница. На градския стадион в планинския град 500-те зрители видяха всичко, което съществува в тази игра: много голове, уникални положения, дузпи, червен картон и невероятни изпълнения на домакините. Всичко започна много зле за етрополци, които останаха с човек по-малко още в 15-та минута, когато защитникът Николай Стоилков- Газелата изби от голлинията с ръка и получи червен картон от пловдивския рефер - Г.Кабаков. След изпълнение на дузпата от Валентин Миленов, резултатът бе открит. В 43-та минута Аспарух Василев използва по най-добрия начин грешка на етрополската отбрана и заби за втори път топката във вратата на Владислав Митев. Второто полувреме започна с домакински натиск и греда на резервата Йордан Етов. В 54-та минута Николай Ботев напредна от дясно по крилото и центрира към капитана Ивайло Чочев, който с глава намали. Десетина минути по-късно положението на етрополци стана отчайващо, след като съдията свири 2-ра дузпа за „героите”, която Огнян Стефанов превърна в гол. Оттук нататък започна невероятния обрат в мача за Чавдар, който до края с човек по-малко буквално смачка своя съперник. В 72-та минута Ивайло Чочев се отскубна и отбеляза втория си гол, с което върна своя отбор в играта. Минути по-късно Атанас Димитров доведе нещата до 3:3, с много красив гол от 30-на метра и когато всички на стадиона очакваха равенството, блестящият в този двубой юношески национал Ивайло Чочев направи своя хеттрик и хвърли в екстаз феновете на Чавдар и същевременно донесе победата за ПФК „Чавдар Етрополе.”
Предоставяме специално подготвен снимков материал от срещата за читателите на нашия сайт.