Чавдар постигна трето поредно равенство

8 Април 2012, 22:29
(0) (0)
Прочетена: 2486 0

В среща от 20-ти кръг  на първенството в западната „Б”ПФГ, на стадион ”Свети Петър”,отборите на  Банско и Чавдар Етрополе не успяха да се победят и последният съдийски сигнал дойде при резултат  1:1. Етрополци първи откриха резултата чрез Диего Фераресо в 20-та мин., когато родения в Сао Пауло футболист преодоля няколко защитника и забоде топката във вратата на Янев. До края на първото  полувреме и двата тима имаха още положения за гол, като домакините реализираха такова в 43-та мин. чрез Благой Наков, който получи пас от бившето  „крило” на Чавдар –Петър Тончев, голмайсторът за домакините можеше да донесе трите точки на своя отбор, но пропусна в началото на второто полувреме . За етрополци с пропуски до края на мача  се отличиха Благой Пасков и Диего Фераресо. След  поредното равенство гостите запазват шестата си позиция с актив от 24т., а „скиорите„ остават 4-ти с 32 пункта. Следващия 21 кръг е междинен и ще проведе на 11 април, като Чавдар приема Сливнишки герой, от когото загуби през есента с 0:1 като гост. Мачът е от 17.00ч. на градския стадион в Етрополе. Съдийството е поверено на пловдивския рефер Г.Кабаков с помощници Г.Калудов и Н.Чакъров. Останалите срещи от предстоящия кръг са: Пирин ГД-Банско, Академик Сф.-Спортист, Бдин почива, а на 18 април е двубоят Малеш-Септември Сим.