25 Февруари 2012, 10:02
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 3040 0

От 13.00ч. на 22 февруари пред стотина зрители на крайградски парк ”Огоста”, елитният Монтана и ПФК ” Чавдар” Етрополе  изиграха втората си контрола в рамките на една седмица , като етрополци спечелиха с 3:2. Гостите започнаха с вихрено темпо и още в 14-та мин. ликуваха след добра многоходова комбинация  завършена по чудесен начин от централния нападател Благой Пасков. В 35-та мин. резултатът бе удвоен  с точно премерен  удар  на юношеския национал и капитан на Чавдар, Ивайло Чочев . 7 минути по-късно бразилецът Диего Фераресо се откъсна и бе спънат от защитник на домакините  в наказателното поле. Главният съдия отсъди дузпа, която Георги Вълчев превърна в гол за 3:0. През втората част футболистите на Атанас Атанасов поизравниха играта и в 56-та мин. успяха да върнат един гол чрез Владимир Мичев. В добавеното време тъмнокожият Дебое Борис използва едно разбъркване в наказателното поле на гостите и от 2 метра оформи крайния резултат.