Чавдар се наложи с 4:0 над Ботев Ихтиман

19 Август 2019, 10:32
(0) (0)
Прочетена: 1457 4

Отборът на Чавдар Етрополе успя да се наложи с 4:0 при домакинството си на Ботев Ихтиман в мач от 3-я кръг на първенството в Югозападната Трета лига, който се игра от 18.00ч. на 17 август /събота/.
Превъзходството на етрополския тим личеше още с първия съдийски сигнал, а непретенциозният отбор от Ихтиман не успя да окаже сериозна съпротива. Първото попадение в головата сметка на домакините бе дело на капитана Николай Иванов в средата на първата част, а това даде допълнително самочувствие на отбора и разбира се последваха още успешно реализирани положения. На два пъти в мрежата на Ботев се разписа и едно от новите попълнения в Чавдар, Мартин Милков, който показва доста добри качества на футболист и за пореден път отбелязва гол за тима. Краят на първото полувреме дойде при резултат 3:0 за домакините и тази комфортна преднина им даде спокойствието да изиграят и второто полувреме в своя полза.
След почивката гостите се опитаха да бъдат по-равностоен съперник, поне в началото, но това беше за кратко, а игровото темпо се задържа така, както го диктуваха домакините. В 78-ата мин., след чудесно отиграна топка от Николай Ботев, който я подаде на Николай Иванов, точните удари за Чавдар станаха четири. До края на тази среща не се случи нищо по-интересно и последният съдийски сигнал дойде при 4:0 за етрополската формация.