Чавдар се върна на петото място след загуба от Пирин

20 Март 2012, 15:04
(0) (0)
Прочетена: 3268 0

На градския стадион в Гоце Делчев пред около 1000 зрители Чавдар Етрополе претърпя загуба от местния Пирин с 0:2. И двете попадения паднаха през парвата част, съответно в 12-та мин. се разписа Лазаров, а почти в края на полувремето резултатът удвои Николай Димитров с безпогрешен удар от около 25метра. Стражът на еторополци Митев на няколко пъти прояви добри рефлекси и се открои със своите изяви. За гостите пропуски направиха  Стоян Николов и Симеон Вълчев. Съдията Ст. Спасов декорира в жълто Катунчев и Гуджев от Пирин и Мурадов и Пасков от Чавдар. След този кръг Пирин остава начело в класирането, а тима на Чавдар засега е 5-ти. В следващата събота 24 март на градския стадион в Етрополе е срещата Чавдар-Бдин/Видин/ от 15.30ч. Веднага след това ще бъде теглен жребий за оставащите мачове от първенството в групата.