Чавдар загуби гостуването си в Самоков

11 Август 2019, 11:22
(0) (0)
Прочетена: 1314 2

В мач от втори кръг на първенството в Югозападната Трета лига, отборът на ПФК "Чавдар" Етрополе гостува на ФК "Рилски спортист 2011" гр.Самоков и допусна да бъде надигран с 4:2 от своя съперник. В доста горещият съботен следобед, момчетата на наставника Красимир Стоев успяват да поведат с два гола преднина през първото полувреме съответно в 11-ата мин. с точен удар на Николай Ботев и в 27-ата с попадение на едно от новите попълнения в тима на Чавдар, Мартин Милков.
След почивката домакините реализират четири гола в своя полза, като първият е в 51-ата мин. на срещата. Особено открактивен е гола за 2:2 в 62-ата мин, когато при едно изпълнение на ъглов удар топката се отклонява към центъра на терена от където футболист на Рилски спортист я отправя безпогрешно в мрежата на етрополци. В 66-ата мин., преднитата на гостите става 3:2 , а в края на мача вече е 4:2.