12 Ноември 2012, 11:29
(0) (0)
Свят - Спорт
Прочетена: 1580 0

Челси за пореден път не успя да победи Ливърпул и завърши само 1:1 срещу Мърсисайдци в дербито на 11-я кръг на английската Висша Лига, играно на стадион "Стамфорд Бридж".

Сините бяха малко по-активни през първото полувреме и поведоха в резултата с гол на Джон Тери. Капитанът на Челси обаче получи неприятна контузия и трябваше да напусне играта.

След почивката домакините продължиха да са малко по-добрият отбор, но изпуснаха две добри положения. Това позволи на Ливърпул да изравни чрез Луис Суарес в 72-та минута.
До края на мача червените бяха по-активният отбор и дори можеха да победят.

Така Челси за пореден път не успя да победи Ливърпул, а Фернандо Торес отново не успя да се разпише срещу бившия си тим. Същевременно вече три поредни мача Челси не успява да стигне до победата и така се отдалечи на три точки от лидера Манчестър Юнайтед.

Източник: dnes.bg