Децата на БАЛКАН победиха Спортист – Драговищица с 1:3

21 Април 2012, 16:01
(0) (0)
Прочетена: 4396 2

В мач от XI кръг на областното първенство – 2 гр.,  децата на ФК „Балкан” записаха победа с 3:1 при гостуването си днес на "Спортист" – Драговищица. Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за „зелените”, като голyt за нашия тим бе отбелязан от Богомил Василев. През вторите 45 минути „Балкан” отбеляза още два гола. Отново точен бе реализаторът от първото полувреме - Богомил Василев, а третия вкара Йордан Василев. Домакините също отбелязаха почетен гол през втората част на мача. Възпитаниците на треньорите Димитър Добревски и Григор Стойчовски играха добре. Те се възползваха по-добре от грешките на съперниците си и с право си тръгнаха с победата.
В следващия кръг, „Балкан” приема на стадион „Христо Ботев” отбора на ПФК "Чавдар". Етрополци в момента са лидери в класирането, а нашите футболисти са на две точки след тях.