Децата на ФК Ракитин загубиха първия си официален мач

16 Септември 2019, 10:27
(0) (0)
Прочетена: 1742 3

В неделя възродения детски отбор на ФК Ракитин изигра първия си официален мач. Техен съперник беше силния отбор на ФК Средногорец Златица. Условията за игра на децата бяха перфектни и се получи истински празник. Двата отбора показаха много футболни качества. Треньора на трудовчани - Райко Влъчков остана доволен от показаното въпреки загубата на неговите момчета.

Срещата започна добре и за двата отбора, като играта беше повече в центъра и головите положения липсваха. Малко преди края на първото полувреме все пак гостите успяха да отбележат гол след хубав изстрел от границите на наказателното поле. През втората част трудовчани имаха своя шанс като на два пъти гредите помогнаха на гостите. В самият край на мача Средногорец отбеляза два бързи гола. Краен резултата 0:3.

Следващата седмица децата на ФК Ракитин гостуват на Драгоман, на 22 септември от 11:00ч.

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец