Четвъртък, 28 Март 2024, 17:34

Девойките с категоричен успех на старта на първенството, юношите загубиха драматично

2 Февруари 2021, 11:25
(1) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 760 3

По възможно най-добрия начин стартира първенството за девойки, като нашите момичета се наложиха с 3:0 гейма в отделните части на 7, 15 и 13 над отбора на Звездец-Горна Малина.
Юношите пък изиграха доста драматичен мач с отбора на Софийски университет и след като поведоха с 2:0 гейма, съответно на 18 и 21, позволиха на съперника да се върне в мача и да спечели следващите два гейма на 23 и 25 и във тайбрека отстъпиха с 15:10.
Следващата седмица момичетата приемат отбора на Ботев-Ихтиман, а момчетата гостуват на Септември-София.