„Драгоман” загуби от „Своге Warrior's” на зимната минифутболна лига

26 Януари 2020, 16:26
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1038 0

Днес се изигра 7 кръг от зимната лига по минифутбол в Годеч. ФК “Драгоман” се изправи срещу отбора на „Своге Warrior's” и загуби с 1:2. Мачът бе изключително равностоен и оспорван за което „говори” и статистиката. Двата отбора направиха еднакъв брой точни и неточни удари, съответно 9 и 6. Резултата откриха свогенци с гол на Методи Цветанов след асистенция на Калоян Зарков. Минута по-късно вратаря на „Драгоман” Бернардо Корея подаде на Петьо Петров и той изравни за 1:1.

В началото на втората част „Своге Warrior's” отново излезе напред в резултата. Точен за крайното 1:2 бе Цветелин Дончев след асистенция на Александър Ценков.

За играч на мача бе избран Лидиян Тодоров от „Своге Warrior's”.

За Драгоман участие взеха: Бернардо Корея, Николай Зарков, Любослав Любомиров, Петьо Петров, Станислав Пейчев, Мариан Чавдаров Китанов, Васил Борисов.

За „Своге Warrior's” играха: Лидиян Тодоров, Методи Цветанов, Емил Лазаров, Калоян Зарков, Цветелин Дончев, Георги Ангелов, Явор Владимиров, Благо Мицев, Мартин Петров.