ФК "Балкан" 1929 и ФК "Беласица" направиха нулево равенство в Ботевград

25 Септември 2018, 07:48
(0) (0)
Прочетена: 1253 0

В мач от 8-мия кръг на Югозападната трета лига отбора на Балкан завърши 0-0 с Беласица Петрич. Срещу отбора на Беласица винаги се играе трудно, това го показват и резултатите им, като в предишното си гостуване на Пирин Разлог те отново измъкнаха точката.

В началото на срещата отбора на Беласица взе инициативата и пропиля две чисти положения. Отбора на Балкан постепенно влезна в мача и напипа ритъма на играта си. Това от своя страна донесе и няколко шанса пред вратата на гостите. В средата на полувремето Никола Иванов изпълни по блестящ начин пряк свободен удар, но вратарят на Беласица успя да избие в ъглов удар.

Втората част Балкан беше по-добрия на терена, но не успяха да променят нулевото равенство на таблото. Така завърши и срещата 0:0 и нова точка в актива на Балкан.

В събота - 29 септември, е дербито с ФК "Чавдар" Етрополе, срещата е с начален час - 17:00 на градския стадион в Етрополе.

Ключови думи: ФК Балкан 1929