ФК "Балкан 1929" взе важна точка като гост на Сапарева Баня

11 Май 2019, 22:26
(0) (0)
Прочетена: 1119 7

Днес в Сапарева Баня отбора на Балкан 1929 имаше тежката задача да срещне един много не удобен съперник, отбора на Германея. Този мач беше много важен и за двата тима, като те имаха нужда от точки. Мачът започна по-добре за отбора домакин и те първи успяха да открият резултата. Така завърши и първата част 1:0 за домакините.

През втората част отбора на Балкан заигра по агресивно и контролираше играта, но нямаха шанс пред гола. Все пак закономерното се случи и в последната минута на редовното време Ивайло Бояджиев успя да изравни резултата. Със спечелената точка, вече и на теория отбора на Балкан 1929 остава в трета лига.

В следващия кръг Балкан е домакин на втория във временното класиране Оборище Панагюрище на 18 май от 18:00ч.