ФК "Балкан" се класира на 10-то място в Югозападната трета лига

5 Юни 2018, 09:53
(0) (0)
Прочетена: 1625 8

На 2-ри юни ФК "Балкан" изигра последния си мач от първенството на Югозападната трета лига. Зелените гостуваха на Ботев Ихтиман, където загубиха с резултат 4-1. Футболистите на "Балкан" събраха 41 точки от 10 победи, 11 равенства и 13 загуби и са с голово съотношение 49-60.

Мачът започна много силно за ФК "Балкан" и първи отбеляза гол още в 3-та минута, точен беше Цветослав Ботев. Две минути по-късно футболистите на Ботев Ихтиман изравниха. През второто полувреме срещата не вървеше добре за Балкан и те допуснаха още три попадения във вратата си. Така последният мач на Балкан за сезон 2017/2018 завърши със загуба.

Дебют в мъжкия тим направиха 16-годишните Спас Лазаров и Роберто Петров от юношите младша възраст на "Балкан". Титулярният вратар беше заместен от 16-годишния Марин Кирилов също от юношите на Балкан.