ФК Драгоман и ОФК Правец направиха бойко реми

28 Септември 2019, 21:15
(0) (0)
Прочетена: 1639 3

ФК „Драгоман” и ОФК „Правец” завършиха 1:1 в мач от 4-ти кръг на ОГ София Запад. Здравия, но и много коректен мач на стадион „Граничар” в Драгоман бе изгледан от около 200 зрители. Първото полувреме предложи равностойна игра с по няколко възможности за гол и за двата отбора. Резултата откриха домакините от Драгоман в 30 минута с гол на Мариан Чавдаров Китанов след пробив по дясното крило на Роберто Соколов. В последната 45-та минута на първото полувреме ОФК „Правец” изравни за 1:1. Точен от непосредствена близост бе Валери Данов. През второто полувреме ФК „Драгоман” изнесоха играта в предни позиции, докато „Правец” разчитаха на контраатаки. Въпреки това обаче никой от двата отбори не достигна до ново попадение. Краен резултат 1:1.

Състав на ФК Драгоман: Любослав Любомиров, Евгени Борисов, Ангел Нацков /к/, Петьо Петров, Мариан Марианов Китанов, Станислав Пейчев, Васил Борисов, Николай Виденов, Мариан Чавдаров Китанов, Роберто Соколов, Павлик Митовски.

Състав на ОФК Правец: Наско Николов, Илчо Илчев, Пламен Иванов, Денислав Луканов, Злати Томов, Николай Николов, Дилян Петров, Валери Данов, Ангел Костадинов, Теодор Бочев /к/, Ивайло Златев.

Ключови думи: ОФК "Правец" , ФК Драгоман , ОГ София Запад