ФК „Драгоман” и „Торнадо” Безден не се победиха

18 Октомври 2020, 15:15
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1489 0

ФК „Драгоман” и „Торнадо” Безден завършиха наравно 1:1. Мачът от 6-ти кръг на ОГ София Запад се игра на отличен терен при ветровито време пред около 100 зрители. Първото полувреме премина с превес на домакините. „Драгоман” имаха повече положения, някои от които съвсем не лоши, но до почивката гол не падна.

През второто полувреме играта стана двуостра. В 72-та минута след центриране от корнер на Димитър Алексиев, точен с глава за 1:0 бе влезлият като смяна Ангел Димитров. След гола „Драгоман” имаше още две хубави положения, с които мажеше да удвои преднината си. Вместо това обаче при една отлична бърза атака, преминала през Калоян Караджинов, „Торнадо” изравни с гол на Лъчезар Георгиев в 77-та минута. В последните минути напрежението и при двата тима си каза думата и нови голове не бяха вкарани.

В следващия кръг ФК „Драгоман” гостува на лидера ОФК „Костинброд”. „Торнадо” пък ще приеме „Ком” Годеч.

Ключови думи: ФК Драгоман , ОГ София Запад