ФК Драгоман отпадна от турнира Витоша Къп след загуба от Витоша Бистрица 2

16 Август 2020, 13:58
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1391 0

В четвъртфинален мач от турнира „Витоша Къп” в Железница ФК „Драгоман” загуби с 0:2 от „Витоша” Бистрица 2. Резултатът бе открит от „Витоша” в 8-та минута след бързо изпълнение на тъч, при който защитата на „Драгоман” не се бе подредила добре и допусна гол. Последваха 4-5 много добри ситуации за „граничарите”, които след попадението заиграха по-настойчиво. „Витоша” пък заигра по-прибрано и разчиташе на контра атаки. В 25 минута бистричани направиха една от добрите си бързи атаки, но не съумяха да вкарат втори гол. На полувремето двата отбора се оттеглиха при резултат 1:0 за „Витоша”.

През втората част играта бе равностойна. В 78-та минута съдията не посмя да изгони играч на „Витоша”, който го блъсна с две ръце, недоволен от получения жълт картон. В 84-тата минута бе сложена точка на спора. Играч от Бистрица реализира за 2:0 след удар от движение на една отбита топка.

На полуфинала „Витоша” Бистрица 2 ще играе срещу победителя от мача „Банкя” – „Спарта” София. Другата полуфинална среща е „Армейци” Кюстендил – „Козаро” Ботевград.

Състав на ФК „Драгоман”: Даниел Димитров, Николай Зарков, Петьо Петров, Ангел Нацков /к/, Васил Борисов, Димитър Алексиев, Николай Виденов, Павел Петров, Валентин Петров / Станислав Илиев, Димитър Йорданов, Димитър Иванов. Треньор: Найден Спасов.