31 Август 2019, 13:41
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1623 0

В контрола играна днес ФК „Драгоман” се наложи с 5:1 като домакин на ФК „Петърч”. Резултата през първата част бе 2:0 с два гола на Мариан Чавдаров Китанов. В началото на второто полувреме отново Китанов реализира за 3:0, оформяйки хеттрик. Той се разписа с глава след центриране на Роберто Соколов. Гостите от „Петърч” намалиха резултата на 3:1 с гол от дузпа на бившия вратар на домакините – Янко Димитров.
До края на мача последваха още два гола за ФК „Драгоман” реализирани от Димитър Иванов и Димитър Йорданов.

Първенството в ОГ София Запад се подновява през идната седмица. В първия кръг „Петърч” гостува на „Ком” в Годеч, а „Драгоман” почива.

Стартов състав на ФК „Драгоман”: Бернардо Енрике, Николай Зарков, Мирослав Наков, Мирослав Иванов, Борислав Нацев, Евгени Борисов, Павлик Митовски, Димитър Йорданов, Мариан Чавдаров Китанов, Роберто Соколов, Димитър Иванов.

Стартов състав на ФК „Петърч”: Мартин Марков, Благовест Станков , Веселин Петков, Димитър Иванов, Станислав Петров, Янко Димитров, Тихомир Сълов (Деян Кръстанов), Богослав Тодоров, Росен Ставрев, Венцислав Марков, Анатолий Зарков (Николай Митов).

Ключови думи: ФК Драгоман , ФК Петърч