ФК „Драгоман” победи „Железница” в контрола

8 Февруари 2020, 18:55
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1370 0

Втора поредна победа записа ФК „Драгоман” в контролите. В мач игран на стадиона в столичния квартал Драгалевци днес, „граничарите” победиха с 5:2 тимът на „Железница”. Резултатът откри Димитър Йорданов в 17 минута. Точен за 2:0 бе Димитър Иванов след пробив по крилото и центриране на Петьо Петров. Така завърши и първото полувреме.

3:0 в 54 мин. направи Димитър Йорданов с втория си гол в мача, след подаване на новото попълнение Васислав Димитров. „Железница” намалиха на 3:1 с гол на Веселин Донков след центриране и не добра намеса на вратаря на „Драгоман” Любомиров. В следващите минути Любомиров направи решаващи намеси и запази резултата. В 66 минута бе отсъдена дузпа за „Железница”. При изпълнението вратарят на „граничарите” спаси, но последва добавка на капитана Захари Младенов и резултата стана 3:2. В 73 минута завърналият се след контузия Станимир Никифоров подаде дълга топка съм Димитър Иванов и нападателят реализира с хубав прехвърлящ удар за 4:2. Последният гол падна в 83 минута. В нея друго ново попълнение на ФК „Драгоман” – Мирослав Иванов изведе Роберто Соколов и той вкара с диагонален удар.

Следващата контрола на "Драгоман" е идната седмица срещу лидера в ОГ София Изток - "Рилец" Говедарци.

Съставът на Драгоман: Любослав Любомиров, Евгени Борисов / Васил Борисов, Ангел Нацков, Петьо Петров, Станимир Никифоров, Мирослав Иванов, Димитър Алексиев, Димитър Йорданов / Борислав Бренишки, Роберто Соколов, Димитър Иванов, Васислав Димитров.