ФК „Драгоман” с убедителна победа над „Ком” Годеч

20 Април 2019, 14:43
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1341 0

ФК „Драгоман” записа убедителна домакинска победа над „Ком” Годеч с 4:0. Домакините поведоха още в 15 минута след разбъркване в наказателното поле на „Ком”, когато най-съобразителен се оказа Роберто Соколов. През първото полувреме друго попадение не падна и двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 1:0. Началото на второто полувреме започна идентично на първото и домакините покачиха на 2:0 в 60 минута. Атака започната от Мариан Чавдаров Китанов доведе до пас на Димитър Алексиев към Димитър Иванов, който много добре насочи топката и не остави шанс на вратаря на „Ком”. В 71 минута Роберто Соколов записа втори гол на сметката си, вкарвайки със силен диагонален шут, с което направи резултата 3:0. В края на мача Мариан Чавдаров Китанов се разписа за крайното 4:0. Пореден добър мач за „граничарите” направи младият Евгени Борисов. С победата ФК „Драгоман” запазва лидерската позиция в ОГ София Запад с преднина от 3 точки пред втория ОФК „Костинброд”.

Ключови думи: ФК Драгоман , ОГ София Запад