ФК "Драгоман" с убедителна победа над "Орловец" Кокаляне в първата си контрола

17 Август 2019, 20:23
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1500 0

Убедителна победа с 5:0 записа ФК „Драгоман” в първата си контрола от предсезонната подготовка над „Орловец” Кокаляне. Мачът се игра при идеални условия за футбол в Драгоман пред около 100 зрители. Домакините взеха инициативата в свои ръце още от самото начало на срещата и не я изпуснаха до края. Резултата откри новото попълнение на „граничарите” Димитър Йорданов в 32 минута. В 39 минута бе отменен гол на Мариан Чавдаров Китанов, заради фал в началото на атаката. Минута по-късно Китанов отново се разписа, но попадението отново бе отменено, този път заради засада. Резултатът стана 2:0 в последната минута на полувремето след като отново се разписа Димитър Йорданов.

3:0 направи крилото на „Драгоман” Роберто Соколов с гол в 53 минута, а в 67-та Мариан Чавдаров Китанов покачи на 4:0. Крайното 5:0 оформи Димитър Иванов в последната минута на мача.

Стартов състав на ФК „Драгоман”: Любослав Любомиров, Николай Зарков, Ангел Нацков /к/, Мирослав Наков, Борислав Нацев, Евгени Борисов, Росен Величков, Димитър Алексиев, Роберто Соколов, Мариан Чавдаров Китанов, Димитър Йорданов.

В игра като резерви влязоха: Мариан Марианов Китанов, Димитър Иванов, Бернардо Енрике.

Ключови думи: ФК Драгоман