ФК Драгоман спечели лесно гостуването си на Зенит Церово

18 Май 2019, 22:34
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1466 0

В мач от 17 кръг на ОГ София Запад ФК „Драгоман” победи като гост с 4:0 „Зенит” Церово. Мачът се игра в Бов пред около 30 зрители. Резултатът бе открит още в 3-та минута от Мариан Чавдаров Китанов, който не сгреши останал сам срещу вратаря на „Зенит” след хубав извеждащ пас. В 18 минута отново Китанов покачи на 2:0 след като прехвърли противниковия вратар. Гол за 3:0 реализира Роберто Соколов в 42 минута на мача. При този резултат дойде и почивката. В 55 минута своя хеттрик оформи Мариан Чавдаров Китанов за крайното 4:0. Мачът премина изцяло под диктовката на гостите, а играта на церовци бе хаотична през цялото време.
С победата ФК „Драгоман” запазва първото място кръг преди края на редовния сезон. „Зенит” Церово остава на последното 10-то място.

Състав на „Зенит” Церово: Асен Иванов, Георги Малчов, Юлиян Георгиев, Владислав Миков, Евгени Манов, Владимир Василев, Пламен Петров, Мартин Богданов, Петьо Георгиев, Радослав Лозанов, Теодор Симеонов.

Състав на „Драгоман”: Любослав Любомиров, Васил Борисов – Бойко Георгиев, Ангел Нацков, Петьо Петров, Станимир Никифоров, Евгени Борисов, Станислав Пейчев, Димитър Алексиев, Роберто Соколов, Мариан Чавдаров Китанов, Димитър Иванов – Николай Зарков.

Ключови думи: ФК Драгоман , ОГ София Запад