ФК Драгоман загуби от ОФК Костинброд в слаб мач с много нерви

14 Септември 2019, 21:25
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1504 0

ФК „Драгоман” стартира сезона с домакинска загуба с 0:1 от ОФК „Костинброд”. Пред около 250 зрители на стадиона в Драгоман двата отбора не предложиха никакви футболни достойнства и направиха мач на слабо ниво. Мача започна с по-добра игра на „Костинброд”, която продължи през цялото първо полувреме. Единственото попадение падна в 25 минута след грешка в отбраната на домакините и бе дело на Цветомир Тодоров. Пет минути по-късно капитана на гостите Георги Иванов получи директен червен картон за нарушение срещу вратаря на „Драгоман”, Любослав Любомиров. През второто полувреме ФК „Драгоман” изнесе играта в предни позиции и владееше повече топката, но нямаше идея в завършващата фаза и не успя да вземе нищо от мача.

Състав на ФК „Драгоман”: 1 Любослав Любомиров, 11 Николай Зарков, 3 Ангел Нацкав /к/, 5 Петьо Петров, 8 Мариан Марианов Китанов, 25 Евгени Борисов, 6 Димитър Алексиев, 99 Станислав Пейчев, 21 Роберто Соколов, 7 Мариан Чавдаров Китанов, 26 Димитър Йорданов.
Резерви: 12 Бернардо Енрике, 77 Мирослав Наков, 15 Павлик Митовски, 28 Борислав Нацев, 33 Борислав Бренишки. Треньори: Илия Величков и Найден Спасов.

Състав на ОФК „Костинброд”: 92 Георги Александров, 16 Петър Иванов, 15 Георги Тодоров, 19 Васил Димитров, 11 Георги Иванов /к/, 5 Асен Георгиев, 14 Владислав Йорданов, 7 Цветомир Тодоров, 10 Борислав Недялков, 9 Мартин Стоев, 22 Петър Петров.
Резерви: 1 Цветомир Каменов, 2 Даниел Йотов, 6 Георги Костов, 16 Велислав Станоев, 20 Дейвид Василев. Треньор: Венци Арсов

Съдии: Георги Андреев, Драгомир Димитров, Йордан Йоцов. Делегат: Асен Георгиев.

Ключови думи: ФК Драгоман , ОФК Костинрод , ОГ София Запад