ФК Правец победи Спортист 2006 в мач от седмия кръг на ОФГ София - запад

25 Октомври 2016, 10:28
(0) (0)
Прочетена: 2060 1

Тази събота се изигра срещата от седмия кръг на ОФГ София - запад между отборите на Правец и Спортист 2006 (Драговищица). Отборът на Правец се нуждаеше от победа, за да върне самочувствието на играчите, с оглед на тежката загуба в предния кръг от тима на Костинброд.

Мачът започна силно за Правец и те контролираха играта, направиха няколко пропуски и съперникът изравни играта, до края на полувремето резултатът се запази 0:0. През втората част силната игра на Правец се ознаменува. Светлин Семков откри резултата и даде допълнително спокойствие за отбора на домакините. Последва гол на Тонислав Петков, а Кристиян Данъчки и Теодор Бочев тотално отказаха гостите. Така Правец записа важна победа и краен резултат 4:0. Във временното класиране заема шесто място.

В следващия кръг Правец е гост на Своге на 29.10 от 14:30ч.