ФК Правец с категорична победа над гостите от Петърч

12 Ноември 2016, 13:56
(0) (0)
Прочетена: 2050 8

Днес на стадиона в Правец се изигра срещата от деветия кръг на ОФГ София Запад. Тимът от Правец се изправи срещу четвъртия във временното класиране - отбора на Петърч.

Мачът бе последният домакински за правчани от есенния полусезон. Футболистите, ръководени от Христо Христов, подходиха много сериозно към срещата и за миг не подцениха съперника си. През първата част Правец почти реши срещата, след като в нейния край водеше с 2:0. Първо капитана на отбора - Иван Касапов, откри резултата, след това Теодор Бочев затвърди преднината.

През втората част домакините продължиха добрата си игра и Валери Данов направи резултата класически. Това успокои допълнително играта на правчани. В средата на полувремето гостите успяха да върнат едно попадение, но силите им стигнаха до там. Пламен Иванов тотално обезвери гостите с четвърти гол. Краен резултат 4:1.