ФК Правец спечели точката като домакин срещу отбора на Своге 2009

2 Април 2017, 22:38
(0) (0)
Прочетена: 1478 2

Тази събота се изигра срещата от 2-рия кръг на пролетния дял в първенството на ОФГ София. На стадиона в Правец гостува втория отбор на Своге - Своге 2009.

В отбора на Правец личаха още няколко нови попълнения, който дадоха допълнителна класа на отбора. През първата част липсваха головите положения. Единствено след техничен удар на Адрей Андреев топката срещна напречния стълб. Минута преди края на полувремето отбора на Своге получи шанс да изпълни наказателен удар. Нарушението обаче беше доста спорно и последваха много спорове от играчите на Правец. Футболиста на Своге не сгреши от бялата точка и те се оттеглиха на почивката с гол преднина.

През втората част отбора на Правец отново владееше повече топката и се стигна до изравняването с гол на Милен Цеков. Краен резултат 1:1. Отбора на Правец заема пето място в класирането. В следващия кръг Правец са гости на Торнадо Безден.